محل تبلیغات شما
صحنه پردازی و عکاسی بسیار مهم است ، اما قول می دهم که برای میخ کشی این مرحله نیازی به حرفه ای بودن نداشته باشید! وقت گذاشتن برای حرفه ای جلوه دادن تصاویرتان ارزش صرف سرمایه گذاری را دارد.

6. با ارسال مطالب جالب ، نه تنها فروش پست ، در صفحه کسب و کار خود فعال باشید
ارسال مطالب آموزشی ، قبل و بعد از تصاویر ، الگوهای رفتاری ، کی نگاه کردن ، هدایا . و غیره برای دنبال کردن دنبال کنندگان. شما می خواهید اعتماد ایجاد کنید و با پیروان خود رابطه برقرار کنید! آنها باید احساس کنند شما را می شناسند.

7. با تماشای آموزش ، تکنیک های جدید نقاشی را بیاموزید
من از YouTube و Pinterest نحوه نقاشی را آموختم و فقط روشهای مختلفی را تمرین کردم. نکته قابل توجه در مورد رنگ این است که اگر ظاهری تند و تار به نظر می رسد می توانید از پشت آن برگردید! تمرین باعث می شود که عالی باشد (همه مادران ما گفتند).

8. Vintage Markets را پیدا کنید
Vintage Markets بسیار سرگرم کننده ، یک روش خوب برای کسب تجربه و یک روش دیگر برای نام بردن از آن است. آنها را گوگل کنید تا ببینید آیا در منطقه شما مواردی وجود دارد یا خیر.

9. گزینه های تحویل و / یا حمل و نقل را ارائه دهید
اگر تمایل به مسافرت طولانی ندارید ، می توانید تحویل خود را در یک مایل مشخص نگه دارید یا هزینه بیشتری را تحویل بگیرید و مایل باشید جلوتر بروید یا پیشنهاد حمل و نقل دهید! این مرحله بدیهی است اختیاری است ، اما من معتقدم که بسیار مهم است.

بسیاری از افراد وسایل حمل و نقل کافی کافی برای حمل اثاثیه ندارند ، بنابراین آنها بیش از این مایل هستند که هزینه کمی را تحویل دهند تا آنها به آنها تحویل داده شود. مشاهده ، خرید و تهیه مبلمان را برای مشتریان آسان کنید. هیچ کس معامله پیچیده را دوست ندارد.

10. کار سفارشی را به مشتریان پیشنهاد دهید
هنگامی که با نقاشی و فروش راحت شدید ، ممکن است بخواهید کارهای سفارشی را به مشتریان خود ارائه دهید. به نظر من این در واقع بزرگترین پول ساز است.

تقریباً تمام پیروان شما مبلمانی دارند که می خواهند دوباره آنها را اصلاح کنند. وقتی آنها ببینند که شما می توانید با مبلمان زشت قدیمی چه کاری انجام دهید ، شروع به پرسیدن در مورد سفارشی می کنند.

از گرفتن آن نترسید. کار سفارشی پول تضمینی در جیب شماست!

ورق زدن مبلمان به طرز شگفت انگیزی سودآور است. در واقع اگر وقت خود را برای یادگیری تجارت بگذارید ، می توانید درآمد تمام وقت خود را ایجاد کنید.

متأسفانه ، بیشتر مبلمان فلایپرها درآمد بالایی ندارند. این به این دلیل نیست که آنها نمی خواهند ، بلکه به این دلیل نیستند که چگونه!

اگر بتوانید 200 ، 500 یا حتی 1000 دلار اضافی + چند ساعت کار در هفته های هفته و آخر هفته خود را بدست آورید ، چه می کنید؟ احتمالاً همین حالا ثبت نام می کنید. این بدون فکر است.

ورق زدن مبلمان راهی عالی برای به دست آوردن پول نقد اضافی در اوقات فراغت است. از همه بهتر ، یادگیری چند مهارت آسان است و می توانید با پرداخت 150 دلار شروع کنید. این باعث می شود یکی از بهترین موانع کناری باشد که امروز می توانید شروع کنید.

از میزهای آشپزخانه گرفته تا کمدها و زره پوش ها می توانید مبلمان را به شاهکاری تبدیل کنید که ممکن است شخصی به دنبال آن باشد. نگاه "با دوچرخه بالا" در حال حاضر در بین هزاره ها بسیار محبوب است و این فرصتی عالی برای استفاده شما است. در این پست ، ما نحوه شروع ورق زدن مبلمان ، کارهایی که می توانید برای کسب درآمد بیشتر انجام دهید و بهترین نکات برای شروع کار را توضیح خواهیم داد!

چگونه شروع به ورق زدن مبلمان کنیم
برای موفقیت باید چند نکته را بدانید که قبل از شروع لمس مبلمان شروع کنید. شما باید به کدام مبلمان کاندیدایی مناسب بدهید ، به چه موادی نیاز دارید و مبلمان خود را از کجا بخرید.

وسایل چرخش مبلمان
لیست ابزارهای مفید من را برای تلنگر کردن مبلمان بررسی کنید! این ابزارها گزینه های خوبی برای شروع درآمدزایی در هنگام چرخاندن مبلمان هستند.
هم اکنون خریداری کنید!
افشای اطلاعات: این پیوند یک پیوند وابسته است ، به این معنی که بدون هیچ هزینه اضافی برای شما ، اگر کلیک کنید و خرید کنید ، کمیسیون دریافت می کنم.

چه قطعاتی از مبلمان را باید تلنگر کنم؟
برخی از بهترین مبلمان ها برای تلنگر ، مواردی هستند که قدیمی تر هستند و دارای شخصیت و نقص زیادی هستند. این می تواند یک کمد یا یک میز کناری قدیمی یا بسیاری از قطعات دیگر باشد. گزینه های شما در هنگام ورق زدن مبلمان بی پایان هستند.

شما باید به دنبال قطعات با کیفیت بالا باشید که علائم ساییدگی و پارگی طبیعی را در طول سال نشان می دهد. این قطعات می توانند با هزینه ای بیش از سرمایه اولیه شما نوسازی و فروخته شوند.

بسته به مهارت خود ، می توانید قطعاتی را خریداری کنید که خرابتر شده اند ، اما برای کسانی که تازه شروع به کار می کنند ، به دنبال قطعات ساده تر برای تازه سازی باشید.

تعمیر کولر گازی دوو

متن زیبا برای معرفی خود در مصاحبه

عوامل موثر بر هزینه سرویس آبگرمکن تهران

، ,مبلمان ,توانید ,کار ,یک ,تحویل ,می توانید ,زدن مبلمان ,ورق زدن ,خود را ,مبلمان را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pterinbycal واژه های از جنس آسمان علوم ماورا شر (بشیر) بن عمرو حضرمی قلم ذهن Robert's info زیبایی اندام riihotgican ღ♥ღ SAHIFEYE-NOOR ღ♥ღ پلن مثبـت