محل تبلیغات شما

متن زیبا برای معرفی خود در مصاحبه

من حمید طهماسبی هستم. متولد ۱۳۶۸/۰۴/۳۰ در شیراز

در یک دبیرستان متوسط رو به خوب در شیراز فارغ التحصیل شدم. در یک دانشگاه متوسط رو به خوب، کارشناسی عمران – عمران خودم را گذراندم و در یک دانشگاه متوسط رو به خوب دیگر، کارشناسی ارشد خودم را در مهندسی مدیریت ساخت اخذ کردم. داشتم که می رفتم در یک دانشگاه متوسط رو به خوب دیگر نیز به تحصیل در دکترا مشغول شوم که خوشبختانه منصرف شدم.

از سال ۸۶ سابقه فروش و بازاریابی دارم،

فروش کارتن پلاست
فروش لوازم آرایشی
جذب سرمایه
فروش کالای پزشکی
فروش لوازم جانبی خودرو
فروش نرم افزارهای امنیتی
در حال حاضر ، از سال ۱۳۹۳ در تجارت الکترونیک مشغول هستم. که در واقع ادامه همان فروش و بازاریابی است اما به شیوه مدرن و به روز دنیا.

این روزها در راستای سئو، محتوا، تجارت الکترونیک فعالیت و مطالعه دارم.

اهل یادگیری هستم و بیشتر وقت خود را در متمم می گذرانم. بخشی از هویت من نیز در آنجا شکل گرفته و کماکان روند توسعه مهارت های من در آنجا از کامنت های من قابل مشاهده است.

بعد از گذشت سال ها از اینکه همیشه متوسط رو به خوب باشم خسته شدم، در پی چاره به آن رسیدم که خیلی از فعالیت های خود را تعطیل کنم و فقط به یک نقطه تمرکز کنم.

آن نقطه و اولویت اولم در زندگی، کسب و کار است (شما بخوانید اولویت یک تا ده کار است)

فعالیت های عمده من در کسب و کار:

وب سایت خدمت از ما

بعد از آن مطالعه و بعد رسیدگی به سلامتی و یادگیری کامل زبان انگلیسی، تمام زندگی من را در برگرفته اند.

استقلال طلب، دوستدار دیرینه برنامه ریزی، دارای مرکز کنترل درونی، روحیه رقابتی(رقابت شدید من با گذشته خودم)، یاری رسانی و فردی برونگرا بودن از خصوصیات من است.

شعار من: من آدم روزهای سختم

به قهوه، فیلم، سونا، ماساژ و بیلیارد علاقه دارم ولی در اکثر مواقع به دلیل نبود زمان کافی فقط به همان اولی بسنده می کنم.

تعمیر کولر گازی دوو

متن زیبا برای معرفی خود در مصاحبه

عوامل موثر بر هزینه سرویس آبگرمکن تهران

یک ,رو ,های ,کار ,فعالیت ,دانشگاه ,رو به ,متوسط رو ,به خوب ,دانشگاه متوسط ,یک دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت فروشگاه کیف های سنتی جاجیمی مجلات همشهری juimisithe catchtotiback حلیه خدا دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم arkrawefiv پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه خِرَدوَرزان نماز، ذكر الله